לפרטים נוספים
חבילות ספא 6
דגם: חבילות ספא 6
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
חבילות ספא 1
דגם: חבילות ספא 1
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
חבילות ספא 2
דגם: חבילות ספא 2
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
חבילות ספא 3
דגם: חבילות ספא 3
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
חבילות ספא 4
דגם: חבילות ספא 4
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
חבילות ספא 5
דגם: חבילות ספא 5
לפרטים נוספים>>

 חבילות ספא

ש הרבה סיבות להעניק לגוף שלנו מתנה שלה הוא כה זקוק- טיפול ספא. הסיבה הנפוצה ביותר היא פינוק. מגיע לנו, כי שגרת היום בדרך כלל אינה כה ורודה. ימי העבודה ארוכים ובדרך כלל כוללים ישיבה ממושכת על כסא במשרד מול המחשב, והילדים לאו דוקא משתפים פעולה כך שלעיתים כשחוזרים הביתה מהעבודה- בעצם מתחילים לעבוד במשרה שניה.

סיבה אחרת היא רפואית. טיפולי ספא שונים הוכיחו את עצמם לא פעם ולא פעמיים כיעילים במקרים של כאבים בגוף הנוצרים מסיבות שונות. כאמור, הסיבה יכולה להיות גם אי פעולה אקטיבית, אך היא בהחלט יכולה לצוץ בקרב ספורטאים חובבניים ומקצועיים, וגם אצל אנשים שהמקצוע שלהם כולל פעילות פיזית כמו התכופפות או הרמת משאות כבדים.

 

אם גופנו צועק לנו- די, והגיע הזמן לעצור לרגע את היום העמוס ולפנות זמן לטיפול, כדאי שנדע אילו סוגי טיפולים וחבילות ספא קיימים ואילו מבין הקיימים הם הנפוצים ביותר לפי אוכלוסיית היעד שלהם ומטרתם.

הטיפול הנפוץ ביותר במערכת ספא הוא העיסוי, והוא בדרך כלל נקודת המוצא של כל חבילת ספא המוצעת על ידי מכוני ספא. ישנן שיטות עיסוי שונות, הנעות על הרצף שבין טיפולים וחבילות ספא מרגיעים ועד טיפולים וחבילות ספא עמוקים. כל מטופל יבחר את השיטה המתאימה לו לפני מטרת הטיפול וגחמותיו האישיות.

סוג טיפולים וחבילות ספא נפוץ נוסף הוא טיפול הפנים: מדובר בחוויה מדהימה בה המטופל שוכב על מיטה נוחה בעוד המטפל מאבחן את סוג עורו ואת הבעיות ממנו הוא סובל (אם בכלל), כך הוא מתאים לו ממרחים ומסכות שונות, כשגולת הכותרת היא פילינג- הסרת שכבת העור החיצוני המת ופינוי מקום להתחדשות העור, תוך ריכוכו והזנתו.

טיפולים וחבילות ספא נוספים כוללים מסיכות גוף שונות, כשהנפוצה ביותר היא מסיכת בוץ. הבוחרים בטיפול זה יעטפו את גופם בתוך בוץ שלרב מגיע מתחתית ים המלח. יש לציין, כי כיום קיימות גם מסיכות גוף טעימות יותר, משוקולד למשל..

הטיפול שבדרך כלל יחתום חבילת ספא אולטימטיבית יהיה רחצה: המטופל יוכל לבחור בין השתכשכות באמבטיית חלב, אמבטיית שמנים ארומטיים או מלחים. האמבטייה תהיה מלווה במוסיקה נעימה ונרות שישוו לחדר כולו אוירה חלומית, אינטימית ומרגיעה.

 

זו היתה רק טעימה, קצה הקרחון. כל מכון ספא מתמחה בסוגי טיפולים וחבילות ספא שונים ומעניק להם את פרשנותו וגרסתו האישית. כל שנותר לנו הוא רק לבחור...

 

י