לפרטים נוספים
עיסויים 1
דגם: עיסויים 1
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
עיסויים 2
דגם: עיסויים 2
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
עיסויים 3
דגם: עיסויים 3
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
עיסויים 4
דגם: עיסויים 4
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
עיסויים 5
דגם: עיסויים 5
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
עיסויים 6
דגם: עיסויים 6
לפרטים נוספים>>

עיסויים

  יש מה לעסות...

ישנה הסכמה כוללת בין רב האנשים בעולם שעיסוי טוב הוא המתנה הטובה ביותר שאפשר לקבל ולתת. כולנו זקוקים לעיסוי בצפון מידי פעם. נכון, יותר נוח לבקש מבן הזוג או מחבר טוב שישקיע בנו כמה דקות ויכול להיות שהעיסוי שנקבל ממנו יהיה מאד נעים, אך אין מה להשוות בין עיסויים ביתייים ובין אלה שמקבלים ממעסים מנוסים.

בניגוד לעבר, כיום- תרבות הנופש והפנאי צומחת ומפתחת, ומכוני ספא בדרום צצים כפטריות לאחר הגשם. גולת הכותרת של טיפולי הספא הם ללא ספק העיסויים- זהו הדובדבן שבקצפת, וכל יתר הפינוקים הנלווים כמו שכשוך בג'קוזי או בסאונה הרטובה- הם המנה הצדדית.

 

אם תיכנסו לרגע למכון הספא הקרוב לביתכם ותבקשו להציץ בתפריט העיסויים, יש סיכוי סביר שתתבלבלו- ובצדק. יש כל כך הרבה סוגי עיסויים ונדמה שהרשימה רק הולכת ומתארכת עם חלוף הזמן. איך תדעו במה לבחור? יש כמה שאלות שכדאי שתענו עליהן וכך תוכלו לצמצמם את המגוון, להישאר עם קבוצה מצומצמת של אפשרויות- ולנסות בכל פעם עיסוי מסוג אחר.

השאלה הראשונה היא ללא ספק- מהי מטרת הטיפול שבאתם לקבל? האם המטרה היא פינוק והתרגעות, או שמא הסיבה היא רפואית או הומאופתית? התשובה שלכם לשאלה זו תמקד את הבחירה המורכבת. רב האנשים אוהבים לקבל עיסויים בשל התחושה השמימית של אופוריה ורוגע שהם מקבלים במהלך הטיפול, ושנשארת גם (קצת) אחרי. 

לאנשים שזו אכן התכלית עבורם, מומלץ לבחור בעיסוי מרגיע, בו המעסה משתמש בשמנים אשר מרככים את העור ומפחיתים כמעט למינימום את רמת החיכוך בין אצבעותיו והגוף שלנו.

עיסויים ממריצים את זרימת הדם בגופינו, מעניקים מרגוע לשרירים העייפים, משחררים אותם ומעניקים לגוף אנרגיה מתחדשת. העיסויים הנפוצים יותר פועלים על העצבים, מערכות השרירים, המפרקים ומחזור הדם, והם מסייעים להפחתת כאבים ולהשבת הלחות לעור.  כדי לחזק את השפעת העיסוי לטווח הארוך ולטפל בעור מחדירים תוך כדי תהליך העיסוי חומרים כמו שמנים אתריים, ויטמינים וסרום. המטופל בדרך כלל יסיים את העיסוי כשהוא מריח נפלא, וזאת בזכות שמנים ארומאטיים אותם מתאים המעסה לצרכים האישיים של כל מטופל. 

לנשים הרות ישנה אפשרות לרכוש עיסוי לנשים בהריון המתאים לצרכים שלהם - הפגת לחצים, שחרור כאבים בגב וברגליים, ובאופן כללי פינוק איכותי וייחודי לתקופת ההריון.